Tüm Öğretmenlerimize Eğitim Müfredatları Öğretmen Rehberleri Canlı Ders Yönetimi Öğrenci Takip Paneli Raporlama Sistemi

Tüm Öğretmenlerimize; Türkiye’nin K12 düzeyinde ilk eğitim platformu olan TALENT14 platformunu etkin bir eğitim ve değerlendirme sürecinde kullanabilmeleri için platformumuzu ÜCRETSİZ olarak sunuyoruz!

ÖĞRETMENLERİMİZE BİLİŞİM EĞİTİM DESTEĞİ

EĞİTİM DÖKÜMANLARI

EĞİTİM PLATFORMLARI

TALENT14

ALL-IN-ONE K12 EĞİTİM PLATFORMU

Türkiyenin K12 düzeyinde ilki olan hepsi bir arada yazılım eğitim platformu TALENT14 aynı zamanda 2 yılı aşkın sürede çeşitli pedagojik araştırmalar neticesinde oluşan Eğitim Müfratımızı birebir olarak desteklemekte ve eğitime bir uygulama platformundan çok daha fazlaca katkı sunabilmektedir.

2000+ Etkileşimli İçerik

Öğretmenlerimiz uygulamaya dayalı 2000'den fazla etkileşimli video içeriğe Premium düzeyde ücretsiz olarak erişebilir ve kendi etkileşimli içeriklerini platform üzerinde H5P özelliğinde oluşturabilir ve düzenleyebilir.

Sınıf Yönetimi

Öğretmen panelinizde eğitim verdiğiniz sınıf ve öğrenci gruplarını oluşturabilir. Sınıflara ait eğitim durumlarını, ilerleme süreçlerini, sınıf analizlerini detaylı olarak buradan inceleyebilir, bu süreçleri raporlayabilirsiniz.

Ödevlendirme ve Kontroller

Sınıflarınıza ve öğrenci gruplarınıza istediğiniz kadar ödev tanımlayabilir, bu ödevlerin kotrolünü panel üzerinden kolayca sağlayabilirsiniz. Ödevlendirmelerinizde sistemde tanımlı Etkileşimli İçerikleri, Alıştırmaları, Oyun Aşamalarını da kullanabilirsiniz.

Canlı Ders

Online yapacağınız dersleri istediğiniz zaman ve aralık tanımlamalarıyla birlikte sisteme girebilir, bu online dersleri sınıflara ve öğrencilere atamalarını kolayca yapabilirsiniz. Zoom, Google Meet, Webex vb. tüm platform linklerini sistem üzerinde tanımlayabilirsiniz.

Alıştırmalar

Konu anlatımı sonrasında sınıf ortamında kullanımınızda ya da tekrar amaçlı ödevlendirmelerinizde CodeLab platformunda tanımlı birçok alıştırmayı kullanabileceğiniz gibi kendi alıştırmalarınızı da sistem üzerinde oluşturabilirsiniz.

Veli Bilgilendirme

Sistem üzerinde tanımlı olan öğrenci velilerine aylık olarak sistem tarafından otomatik rapor sms'i gönderilerek öğrencinin aylık eğitim durumu, ödev durumu gibi veli bilgilendirmeleri yapılabilir.

Hadi Başlayalım !

Aşağıdaki başvuru butonunu kullanarak açılan kayıt sayfasında öğretmen kaydı aşamalarını doldurun. Başvurunuz en kısa sürede uzman ekibimiz tarafından incelenerek sizinle irtibata geçilecek ve hesabınız onaylanacaktır.

Öğretmenlerden

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm ulusta öğretmenlerimizin etkin bir bilişim eğitimi yürütmesine aktif katkı sağlamak vizyonu ile platformu tüm öğretmenlerimizin kullanımına ÜCRETSİZ olarak sunuyoruz.

Öğretmenlerimiz tüm öğrencilerini sisteme kaydedebilir ve sınıflarına ekleyerek eğitimlerini ilerletebilir. Bunun için tüm öğrencilerin sisteme ücretsiz kayıt oluşturması yeterlidir.

Sistemi kullanmak için bilgisayar zorunluluğunuz yoktur, 10inch ve üzeri ekran boyutuna sahip tabletlerden de etkin şekilde platformu kullanabilirsiniz.

Öğretmenlerimiz kendi oluşturduğu içeriklerini sisteme yükleyebilir, öğrencileriyle paylaşabilirler. Bunun için öğretmen panelinden içeriği yüklemeleri yeterlidir. İçerik ekibi tarafından yüklenen içerik kontrol edildikten sonra kısa sürede onaylanarak yayımlanacaktır.

Öğrencilerinizin eğitim durumlarını, ödev durumlarını, devamsızlık ve devamlılık oranlarını, tamamladığı dersler gibi birçok bilgiyi öğretmen panelinden kolayca takip edebilirsiniz.

TALENT14 Platformu 2024 yılı itibariyle öğretmenlere net getiri sunmayı amaçlayan bir platformdur. Öğretmenlerimiz aracılığı ile platforma kaydolan öğrenciler üzerinden referans sistemine dayalı bir getiri planımız mevcuttur.